Dell 24 | EC24250 | Desktop | AIO | 23.8 " | Intel Core 7 | 150U | 16 GB | DDR5 | 1000 GB | Intel Graphics | English | Windows 1
- TootjadDell
- Mudel: EC24250_RPLU-R_002
- Saadavus: 5
-
1 114€
Dell 24 | EC24250 | Desktop | AIO | 23.8 " | Intel Core 7 | 150U | 16 GB | DDR5 | 1000 GB | Intel Graphics | English | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 21.99 kg |
| Gross width (mm) | 768.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | AIO |
| Klaviatuuri keel | English |
| Net weight | 21.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 974.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | 24 |
| Producer product name | EC24250 |
| Protsessori mudel | 150U |
| Protsessori perekond | Intel Core 7 |
| Protsessorituumad | 10 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.97 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - White |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |






