Dell Alienware | Aurora ACT1250 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 9 | 285 | 32 GB | DDR5 | 2000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070
- TootjadDell
- Mudel: 1029321191
- Saadavus: 3
-
3 736€
Dell Alienware | Aurora ACT1250 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 9 | 285 | 32 GB | DDR5 | 2000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti | No keyboard | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 17.23 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | Tower |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälu taktsagedus | 5200 MHz |
| Net weight | 13.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3326.00 g |
| Plastic (No PET) | 502.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Alienware |
| Producer product name | Aurora ACT1250 |
| Protsessori mudel | 285 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 9 |
| Protsessorituumad | 24 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 3.83 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |






