Lenovo IdeaCentre | 24ARR9 | Desktop | AIO | 23.8 " | AMD Ryzen 5 | 7535HS | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | 1000 GB | AMD Radeon 660M Gr
- TootjadLenovo
- Mudel: F0HR008WLT
- Saadavus: 2
-
963€
Lenovo IdeaCentre | 24ARR9 | Desktop | AIO | 23.8 " | AMD Ryzen 5 | 7535HS | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | 1000 GB | AMD Radeon 660M Graphics | Nordic | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon 660M Graphics |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 431.00 mm |
| Gross weight | 8.93 kg |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| I/O-pordid | Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector. Left Ports: 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), data transfer only 1x headphone/microphone combo j |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Keretüüp | AIO |
| Klaviatuuri keel | Nordic |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Mõõdud (l x s x k) | 540 x 192 x 431 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1675.00 g |
| Plastic (No PET) | 1256.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | IdeaCentre |
| Producer product name | 24ARR9 |
| Protsessori mudel | 7535HS |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori sagedus | 3.3 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SO-DIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 2.93 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Wireless EOS Keyboard, Wireless EOS Mouse |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |








