Lenovo IdeaCentre | 24ARR9 | Desktop | AIO | 23.8 " | AMD Ryzen 5 | 7535HS | 16 GB | SODIMM DDR5 | 512 GB | AMD Radeon 660M Grap
- TootjadLenovo
- Mudel: F0HR00C7LT
- Saadavus: 3
-
923€
Lenovo IdeaCentre | 24ARR9 | Desktop | AIO | 23.8 " | AMD Ryzen 5 | 7535HS | 16 GB | SODIMM DDR5 | 512 GB | AMD Radeon 660M Graphics | No Optical drive | English | Windows 11 Home
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Embeeded battery | No |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon 660M Graphics |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 431.00 mm |
| Gross weight | 8.50 kg |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Keretüüp | AIO |
| Klaviatuuri keel | English |
| Net weight | 6.00 kg |
| Optilise seadme tüüp | No Optical drive |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | IdeaCentre |
| Producer product name | 24ARR9 |
| Protsessori mudel | 7535HS |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Wireless EOS Keyboard, Luna Grey, English (EU) Wireless EOS Mouse, Luna Grey |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
















