Lenovo ThinkCentre | M75q G5 | Desktop | Tiny | AMD Ryzen 5 | 8500GE | Internal memory 16 GB | SODIMM DDR5 | 512 GB | AMD Radeon
- TootjadLenovo
- Mudel: 12RQ001LMH
- Saadavus: 5
-
962€
Lenovo ThinkCentre | M75q G5 | Desktop | Tiny | AMD Ryzen 5 | 8500GE | Internal memory 16 GB | SODIMM DDR5 | 512 GB | AMD Radeon 740M Graphics | No Optical drive | Keyboard language English | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon 740M Graphics |
| Gross depth (mm) | 179.00 mm |
| Gross height (mm) | 37.00 mm |
| Gross weight | 1.83 kg |
| Gross width (mm) | 183.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | Tiny |
| Ketta maht | 512 GB |
| Klaviatuuri keel | English |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5200 MHz |
| Mõõdud (l x s x k) | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Net weight | 1.25 kg |
| Optilise seadme tüüp | No Optical drive |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 546 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkCentre |
| Producer product name | M75q G5 |
| Protsessori mudel | 8500GE |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB Traditional Keyboard, Black, English (EU) USB Calliope Mouse, Black |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |




