Lenovo ThinkCentre | M75q G5 | Desktop | Tiny | AMD Ryzen 7 PRO | 8700GE | Internal memory 32 (2x16GB) GB | SODIMM DDR5 | Solid-
- TootjadLenovo
- Mudel: 12RQ001JMH
- Saadavus: 4
-
1 289€
Lenovo ThinkCentre | M75q G5 | Desktop | Tiny | AMD Ryzen 7 PRO | 8700GE | Internal memory 32 (2x16GB) GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | AMD Radeon 780M Graphics | Keyboard language English | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon 780M Graphics |
| Gross depth (mm) | 179.00 mm |
| Gross height (mm) | 36 mm |
| Gross weight | 1.84 kg |
| Gross width (mm) | 182 mm |
| I/O-pordid | Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2) 3x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x DisplayPort 1.4 (HBR2, DSC) 1x Ethernet (GbE RJ-45). Optional Rear Ports (configured): 1x Serial 1x DP |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | Tiny |
| Klaviatuuri keel | English |
| Mälu (pesad x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5200 MHz |
| Net weight | 1.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 543 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 492.00 g |
| Plastic (No PET) | 98.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkCentre |
| Producer product name | M75q G5 |
| Protsessori mudel | 8700GE |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 7 PRO |
| Protsessorituumad | 8 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 (2x16GB) GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB Traditional Keyboard, Black, English (EU) USB Calliope Mouse, Black |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.001172808 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |











