Lenovo ThinkCentre | neo 50a 24 G5 | Touchscreen | Desktop | AIO | 23.8 " | FHD | Intel Core 5 | 210H | Internal memory 16 GB |
- TootjadLenovo
- Mudel: 12SD00B4MH
- Saadavus: 5
-
1 306€
Lenovo ThinkCentre | neo 50a 24 G5 | Touchscreen | Desktop | AIO | 23.8 " | FHD | Intel Core 5 | 210H | Internal memory 16 GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Keyboard language English | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 431.00 mm |
| Gross weight | 6.59 kg |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Heledus | 250 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | AIO |
| Klaviatuuri keel | English |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 492.00 g |
| Plastic (No PET) | 98.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkCentre |
| Producer product name | neo 50a 24 G5 |
| Protsessori mudel | 210H |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.59 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
















