Lenovo ThinkCentre | neo 50a | Touchscreen | Desktop | AIO | 27 " | FHD | Intel Core i5 | i5-13420H | Internal memory 16 GB | SO
- TootjadLenovo
- Mudel: 12SB0021MH
- Saadavus: 3
-
1 300€
Lenovo ThinkCentre | neo 50a | Touchscreen | Desktop | AIO | 27 " | FHD | Intel Core i5 | i5-13420H | Internal memory 16 GB | SO-DIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel UHD Graphics | Keyboard language English | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Gross depth (mm) | 766 mm |
| Gross height (mm) | 570 mm |
| Gross weight | 6.996 kg |
| Gross width (mm) | 223 mm |
| HD tüüp | FHD |
| I/O-pordid | Rear Ports: 1x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector. Left Ports: 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), data transfer only 1x headphone/microphone combo j |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | AIO |
| Klaviatuuri keel | English |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5200 MHz |
| Net weight | 5.97 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 886.00 g |
| Plastic (No PET) | 140.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkCentre |
| Producer product name | neo 50a |
| Protsessori mudel | i5-13420H |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SO-DIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 1.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.09736626 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |




















