Lenovo ThinkStation | P2 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 5 | 245K | Internal memory 16 GB | UDIMM DDR5 | Intel Graphics | N
- TootjadLenovo
- Mudel: 30JQ008EMH
- Saadavus: 4
-
1 508€
Lenovo ThinkStation | P2 | Desktop | Tower | Intel Core Ultra 5 | 245K | Internal memory 16 GB | UDIMM DDR5 | Intel Graphics | No Optical drive | Keyboard language English | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 376.00 mm |
| Gross weight | 11.25 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| I/O-pordid | Front Ports: 1x USB-C (USB 20Gbps/USB 3.2 Gen 2x2), data transfer only 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2) 1x headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm). Rear Ports: 2x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0) 2x |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | Tower |
| Klaviatuuri keel | English |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Net weight | 9.67 kg |
| Optilise seadme tüüp | No Optical drive |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 43 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkStation |
| Producer product name | P2 |
| Protsessori mudel | 245K |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessorituumad | 14 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | UDIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 1.58 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB, Calliope, Black, English (EU) |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | Onsite |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |















