Lenovo Yoga | 27IAH10 | Desktop | AIO | 27 " | Inte Core Ultra 7 | 255H | 16 GB | Soldered LPDDR5x | 1000 GB | Intel Arc 140T GP
- TootjadLenovo
- Mudel: F0J2002GNT
- Saadavus: 3
-
1 534€
Lenovo Yoga | 27IAH10 | Desktop | AIO | 27 " | Inte Core Ultra 7 | 255H | 16 GB | Soldered LPDDR5x | 1000 GB | Intel Arc 140T GPU | English | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2560 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Embeeded battery | No |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc 140T GPU |
| Gross depth (mm) | 668 mm |
| Gross height (mm) | 284 mm |
| Gross weight | 14.28 kg |
| Gross width (mm) | 738 mm |
| HD tüüp | QHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Keretüüp | AIO |
| Klaviatuuri keel | English |
| Mälu taktsagedus | 7467 MHz |
| Net weight | 9.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000 g |
| Plastic (No PET) | 880 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Yoga |
| Producer product name | 27IAH10 |
| Protsessori mudel | 255H |
| Protsessori perekond | Inte Core Ultra 7 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 5.1 MHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR5x |
| Tare weight (kg) | 4.88 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Euterpe Wireless Keyboard & Mouse |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Võimsus | 135 W |
| Volume (m3) | 0.140007456 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |

































