Cecotec Bread Maker | Bread&Co 1000 Delicious | Number of programs 19 | Display LCD
- TootjadCecotec
- Mudel: 2228
- Saadavus: 1
-
110€
Cecotec Bread Maker | Bread&Co 1000 Delicious | Number of programs 19 | Display LCD
| All | |
| Ekraan | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Breadmaker with 19 automatic programs for making delicious breads, doughs, cakes, jams, yogurts, and a host of other fantastic homemade dishes It has 3 levels of crust toasting, from lightly toasted to very crispy Programmable for 15 hours so you can enjo |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Leiva suurus | 500g/750g/1kg |
| Maksimaalne leiva kaal | 1000 g |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 48 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 992.00 g |
| Plastic (No PET) | 58.00 g |
| Producer | Cecotec |
| Producer product family | Bread Maker |
| Producer product name | Bread&Co 1000 Delicious |
| Programmide arv | 19 |
| Retseptiraamat | Yes |
| Sisuaken | Yes |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.05 kg |
| Viitstart (maksimaalne) | N/A h |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













