Camry | CR 2821 | Hair clipper for pets
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Kaal | 570 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 20 x 27 x 6 cm mm |
| Muud funktsioonid | Titanium head with ceramic blade Precise hair cut adjastment in the ring 4 comb attachments: 3, 6, 9, 12 mm Cord or cordless operation Set includes oil, brush and charger. |
| Net weight | 0.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 410 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Producer | Camry |
| Producer product name | CR 2821 |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Tüüp | Hair clipper for pets |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 35 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: camry cr 2821 hair clipper for pets, cr 2821, camry, juukseloikusmasinad, lemmikloomatarbed















