PETKIT 2 in 1 Pet Trimmer Pro, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 52.00 mm |
| Brutokaal | 0.60 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 200.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 142.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.30 kg |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Palette Qty | 1170 pc(s) |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| TI kaal (kg) | 0.033 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: petkit 2 in 1 pet trimmer pro, white, pk413, petkit, lemmikloomatarbed

