PETKIT | Air Clipper Pet Grooming Vacuum Kit 5in1 | LM4 | Grey/White
- TootjadPETKIT
- Mudel: LM4
- Saadavus: 3
-
149€
PETKIT | Air Clipper Pet Grooming Vacuum Kit 5in1 | LM4 | Grey/White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 440 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross weight | 3.65 kg |
| Gross width (mm) | 315 mm |
| Muud funktsioonid | High-quality Brushes Professional Dual Blade Clipper Snag-free & Smooth CuttingExperience Strong Suction to End FurTornado |
| Net weight | 3.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | Air Clipper Pet Grooming Vacuum Kit 5in1 |
| Producer product name | LM4 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Grey/White |
| Volume (m3) | 0.025641 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: petkit air clipper pet grooming vacuum kit 5in1 lm4 greywhite, lm4, petkit, lemmikloomatarbed












