PETKIT | Automatic Cat Litter Box | Purobot Ultra | White
- TootjadPETKIT
- Mudel: P9903
- Saadavus: 5
-
859€
PETKIT | Automatic Cat Litter Box | Purobot Ultra | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Suitable for cats |
| Gross depth (mm) | 780.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 22.45 kg |
| Gross width (mm) | 555.00 mm |
| Materjal | PP, ABS, TPE, Silicone |
| Muud funktsioonid | App Connection: 2.4 GHz/5 GHz Wi-Fi Intended Users: Cats over 6 months old and weighing over 1.5 kg (3.3 lbs) Camera features: Resolution: 1080p HD video, Field of View: 210 ,Waterproof Rating: IPX5, Audio: Microphone and Speaker |
| Net weight | 19.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | Automatic Cat Litter Box |
| Producer product name | Purobot Ultra |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.28 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













