PETKIT Cat cooling Pad for summer for PURA X 45x45x1 cm
- TootjadPETKIT
- Mudel: Cat Pad for summer
- Saadavus: 5
-
4€
PETKIT Cat cooling Pad for summer for PURA X 45x45x1 cm
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 20.00 mm |
| Brutokaal | 0.30 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 450.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 450.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 30.00 pc(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 45x45x1 cm |
| Netokaal | 0.25 kg |
| Paber/Papp | 50.00 g |
| Producer product name | Cat Cooling Pad for summer for PURA X |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| WEEE maks | No |
Sildid: petkit cat cooling pad for summer for pura x 45x45x1 cm, cat pad for summer, petkit, lemmikloomatarbed



