PETKIT | Dog Waste Dispenser Set | Bags: 30x22 cm, Dispenser: 14/8.2 cm x 3.8 cm
- TootjadPETKIT
- Mudel: P940
- Saadavus: 5
-
7€
PETKIT | Dog Waste Dispenser Set | Bags: 30x22 cm, Dispenser: 14/8.2 cm x 3.8 cm
| All | |
| Gross depth (mm) | 63 mm |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross height (mm) | 226 mm |
| Gross height master carton | 375 mm |
| Gross weight | 0.112 kg |
| Gross width (mm) | 41 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | Bags: 30x22 cm, Dispenser: 14/8.2 cm x 3.8 cm |
| Muud funktsioonid | 1 Dispenser with 1 Refill Roll, Environmentally conscious, Easy to Use. |
| Net weight | 0.072 kg |
| Net weight master carton | 7.168 kg |
| Packing quantity | 64 pc(s) |
| Palette Qty | 1728 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product name | Dog Waste Dispenser Set |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.637 kg |
| Volume (m3) | 0.000583758 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: petkit dog waste dispenser set bags 30x22 cm, dispenser 1482 cm x 38 cm, p940, petkit, lemmikloomatarbed










