PETKIT Drinking Fountain | Eversweet Max 2 | Capacity 3 L | Material BPA Free | White
- TootjadPETKIT
- Mudel: P4116
- Saadavus: 5
-
131€
PETKIT Drinking Fountain | Eversweet Max 2 | Capacity 3 L | Material BPA Free | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 1.63 kg |
| Gross width (mm) | 355 mm |
| Kaaluandur | No |
| Maht | 3 L |
| Materjal | BPA Free |
| Muud funktsioonid | Dishwasher Safe and Heat Resistant Design Freshness in Every Sip with Sensor Mode Battery-operated for Working up to 83 Days on a Full Charge Track Pet s Drinking Frequency and Duration via PETKIT App App Control: Multiple Working Modes & Personalized Wat |
| Net weight | 1.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 50 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 275.00 g |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | Drinking Fountain |
| Producer product name | Eversweet Max 2 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote tüüp | Automatic Waterer |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.017182 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










