PETKIT | Drinking Fountain | Eversweet Max | Capacity 3 L | Material Food-grade ABS | White
- TootjadPETKIT
- Mudel: P4115
- Saadavus: 5
-
119€
PETKIT | Drinking Fountain | Eversweet Max | Capacity 3 L | Material Food-grade ABS | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 2.14 kg |
| Gross width (mm) | 219.00 mm |
| Kaaluandur | No |
| Maht | 3 L |
| Materjal | Food-grade ABS |
| Net weight | 1.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 97 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | Drinking Fountain |
| Producer product name | Eversweet Max |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote tüüp | Automatic Waterer |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



