PETKIT K3 Smart Spray for Pura White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 220.00 mm |
| Brutokaal | 0.70 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 185.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 220.00 mm |
| Eritunnused | Antibacterial ratio is as high as 99% |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height master carton | 420 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Muud funktsioonid | After each automatic cleaning Automatic injection deodorization Lack protection and low battery reminders Can set timeliness according to the preferences and requirements |
| Net weight master carton | 16.304 kg |
| Netokaal | 0.20 kg |
| Paber/Papp | 50.00 g |
| Producer product name | K3 Smart Spray for Pura |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Tare weight master carton | 1.076 kg |
| Toote värv | White |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: petkit k3 smart spray for pura white, k3 smart spray, petkit, lemmikloomatarbed

