PETKIT | P9221 | High Performance Cat Litter Mat for Pura X | Grey
- TootjadPETKIT
- Mudel: P9221
- Saadavus: 5
-
45€
PETKIT | P9221 | High Performance Cat Litter Mat for Pura X | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 490 mm |
| Net weight | 0.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 35 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | High Performance Cat Litter Mat for Pura X |
| Producer product name | P9221 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.0245 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: petkit p9221 high performance cat litter mat for pura x grey, p9221, petkit, lemmikloomatarbed



