PETKIT | PURA MAX 2 Self-Cleaning Cat Litter, Green + Magnetic Cat Litter Remover for Tofu Litter | P99022
- TootjadPETKIT
- Mudel: P99022
- Saadavus: 5
-
19€
PETKIT | PURA MAX 2 Self-Cleaning Cat Litter, Green + Magnetic Cat Litter Remover for Tofu Litter | P99022
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 196.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product family | PURA MAX 2 Self-Cleaning Cat Litter, Green + Magnetic Cat Litter Remover for Tofu Litter |
| Producer product name | P99022 |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





