PETKIT Smart Pet Feeder Fresh Element Solo Capacity 3 L, Material ABS, Stainless steel, White
- TootjadPETKIT
- Mudel: D4 Solo White
- Saadavus: 5
-
119€
PETKIT Smart Pet Feeder Fresh Element Solo Capacity 3 L, Material ABS, Stainless steel, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 225.00 mm |
| Brutokaal | 2.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 410.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 195.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth master carton | 600 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 475 mm |
| Kaaluandur | Yes |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht | 3 L |
| Maht (m3) | 0.02 m |
| Materjal | ABS, Stainless steel |
| Net weight master carton | 16.8 kg |
| Netokaal | 2.50 kg |
| Paber/Papp | 300.00 g |
| Pestav | Yes |
| Producer product family | Smart Pet Feeder |
| Producer product name | Fresh Element Solo |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 2.132 kg |
| TI kaal (kg) | 0.1 kg |
| Toote tüüp | Automatic Feeder |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: petkit smart pet feeder fresh element solo capacity 3 l, material abs, stainless steel, white, d4 solo white, petkit, lemmikloomatarbed

