Philips Smart Feeder with Camera | PAW5320/02 5000 Series
- TootjadPhilips
- Mudel: PAW5320/02
- Saadavus: 5
-
146€
Philips Smart Feeder with Camera | PAW5320/02 5000 Series
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Imaging technology, anti-clogging technology, camera, power, schedule, privacy mode |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 377.00 mm |
| Gross weight | 2.53 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 21 x 21 x 36 cm |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 584.00 g |
| Plastic (No PET) | 146.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Smart Feeder with Camera |
| Producer product name | PAW5320/02 5000 Series |
| Tare weight (kg) | 0.73 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














