SALE OUT. Enabot ROLA PetPal Treat Dispenser | Enabot | ROLA PetPal Treat Dispenser | WH287305 | DEMO
- TootjadEnabot
- Mudel: WH287305SO
- Saadavus: 1
-
6€
SALE OUT. Enabot ROLA PetPal Treat Dispenser | Enabot | ROLA PetPal Treat Dispenser | WH287305 | DEMO
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Gross width (mm) | 233.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 114.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 46.00 g |
| Producer | Enabot |
| Producer product family | ROLA PetPal Treat Dispenser |
| Producer product name | WH287305 |
| Saleout | DEMO |
| Tare weight (kg) | 0.65 kg |
| Tehnilised omadused | Suitable for pet food and freeze-dried food |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out enabot rola petpal treat dispenser enabot rola petpal treat dispenser wh287305 demo, wh287305so, enabot, lemmikloomatarbed


