Xiaomi | Smart Pet Fountain 2 EU | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Rated power: 10W Wireless connection: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz Operating temperature: 5 C 40 C Compatible with Android 8.0 or iOS 12.0 and above |
| Gross depth (mm) | 236.00 mm |
| Gross height (mm) | 196.00 mm |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Gross width (mm) | 196.00 mm |
| Net weight | 1.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 191 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Pet Fountain 2 EU |
| Tare weight (kg) | 0.96 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





