Lenovo 150 Wireless Mouse Lenovo
| All | |
| Brutokaal | 0.19 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4730 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: lenovo 150 wireless mouse lenovo, gy51l52638, lenovo, hiired

