Lenovo 4X30H56887 Wireless, Professional Laser Mouse, Black (Batteries not Included)
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X30H56887
- Saadavus: 5
-
34€
Lenovo 4X30H56887 Wireless, Professional Laser Mouse, Black (Batteries not Included)
| All | |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 145 mm |
| Brutokaal | 0.132 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 43 mm |
| Brutolaius (mm) | 97 mm |
| DPI | 1600 |
| Garantii | 12 month(s) |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Kaal | 80 g |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Kerimissuund | Scroll Wheel (up/down/left/right) |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Kõrgus (maksimaalne) | 34 mm |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Maht (m3) | 0.000604795 m |
| Netokaal | 0.109 kg |
| Number of buttons | 5 NULL |
| Paber/Papp | 14 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 8 g |
| Producer product name | 4X30H56887 |
| Seadme tüüp | Professional Laser Mouse |
| Sensors | Invisible laser sensor |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.023 kg |
| Toetatud akude arv | 2 AA |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Wireless |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lenovo 4x30h56887 wireless, professional laser mouse, black batteries not included, 4x30h56887, lenovo, hiired




