Lenovo Essential Stereo Analog Headset Essential Stereo Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4XD0K25030
- Saadavus: 5
-
28€
Lenovo Essential Stereo Analog Headset Essential Stereo Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 198.00 mm |
| Brutokaal | 1.33 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 73.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 187.00 mm |
| Garantii | 1 year(s) |
| Kaabli pikkus | 1.2 m |
| Kaal | 110 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni sagedus | 20-20000 Hz |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Comfort fit stereo ear pieces with 180 Degree Microphone, Adjustable Headband and Boom Arm. The VOIP optimized headset offers a clear and crisp sound with a professional look and feel. The universal 3.5 mm audio jack fits variety of devices. Tested with c |
| Näivtakistus | 32 |
| Netokaal | 1.21 kg |
| Paber/Papp | 108.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 13.00 g |
| Producer product family | Essential Stereo Analog Headset |
| Producer product name | Essential Stereo |
| Seadme ühilduvus | Analog |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.12 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tundlikkus | 98 dB |
| USB-laadimise pesa | No |
| Valjuhääldi suurus | 2 x 30 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lenovo essential stereo analog headset essential stereo black, 4xd0k25030, lenovo, korvaklapid ja mikrofonid


