Lenovo Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 Black-US Euro | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X31R64491
- Saadavus: 2
-
55€
Lenovo Essential Wireless Combo Keyboard & Mouse Gen2 Black-US Euro | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 520.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 142.00 mm |
| Net weight | 0.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 279 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo essential wireless combo keyboard mouse gen2 black-us euro lenovo, 4x31r64491, lenovo, klaviatuurid

