Lenovo Idea Tab 5G LTE (w/o power adapter) | ZAFM0483SE | 11 " | Polar Blue | IPS | 2560 x 1600 pixels | MediaTek | Dimensity 63
- TootjadLenovo
- Mudel: ZAFM0483SE
- Saadavus: 5
-
276€
Lenovo Idea Tab 5G LTE (w/o power adapter) | ZAFM0483SE | 11 " | Polar Blue | IPS | 2560 x 1600 pixels | MediaTek | Dimensity 6300 | 8 GB | Soldered LPDDR4x | 128 GB | 5G | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.2 | Android | 15 (OS upgrades until Android 17 and 4 years security patches) | Warranty 24 month(s) | Lenovo Tab Pen, USB-A to USB-C cable, Manual
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 7040 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani tehnoloogia | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Gross depth (mm) | 275 mm |
| Gross height (mm) | 46 mm |
| Gross weight | 0.949 kg |
| Gross width (mm) | 183 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.48 kg |
| NFC | No |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 15 (OS upgrades until Android 17 and 4 years security patches) |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 360 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Power adapter | Not included |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Idea Tab 5G LTE (w/o power adapter) |
| Producer product name | ZAFM0483SE |
| Protsessori mudel | Dimensity 6300 |
| Protsessori perekond | MediaTek |
| Puutetehnoloogia | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR4x |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tare weight (kg) | 0.469 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Lenovo Tab Pen, USB-A to USB-C cable, Manual |
| TI weight (kg) | 0.069 kg |
| Toote värv | Polar Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSD |
| Volume (m3) | 0.00231495 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ac |




























