Lenovo Idea Tab Plus Wi-Fi (w/o power adapter) | ZAG70004SE | 12.1 " | Luna Grey | IPS | 2560 x 1600 pixels | MediaTek | Dimensi
- TootjadLenovo
- Mudel: ZAG70004SE
- Saadavus: 5
-
310€
Lenovo Idea Tab Plus Wi-Fi (w/o power adapter) | ZAG70004SE | 12.1 " | Luna Grey | IPS | 2560 x 1600 pixels | MediaTek | Dimensity 6400 | 12 GB | Soldered LPDDR4x | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 8 MP | Rear camera | 13 MP | Bluetooth | 5.2 | Android | 15 or Later | Warranty 24 month(s) | Lenovo Tab Pen
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Aku mahutavus | 10200 mAh |
| Akutehnoloogia | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 12.1 " |
| Ekraani tehnoloogia | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Gross depth (mm) | 292 mm |
| Gross height (mm) | 44 mm |
| Gross weight | 1.151 kg |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1000 GB |
| Net weight | 0.54 kg |
| NFC | No |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 15 or Later |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1333 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Power adapter | Not included |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Idea Tab Plus Wi-Fi (w/o power adapter) |
| Producer product name | ZAG70004SE |
| Protsessori mudel | Dimensity 6400 |
| Protsessori perekond | MediaTek |
| Puutetehnoloogia | 10-point Multi-touch |
| Sisemälu | 12 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR4x |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Tare weight (kg) | 0.611 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Lenovo Tab Pen |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSD |
| Volume (m3) | 0.00250536 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ac |








































