Lenovo- Legion | T5 30AGB10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 5 | 7600 | 32 GB | UDIMM DDR5 | 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | No
- TootjadLenovo-
- Mudel: 90YJ005HPL
- Saadavus: 3
-
1 560€
Lenovo- Legion | T5 30AGB10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 5 | 7600 | 32 GB | UDIMM DDR5 | 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | No Optical drive | No keyboard | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 414.00 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 211.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Keretüüp | Tower |
| Ketta maht | 1000 GB |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Net weight | 15.00 kg |
| Optilise seadme tüüp | No Optical drive |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Lenovo- |
| Producer product family | Legion |
| Producer product name | T5 30AGB10 |
| Protsessori mudel | 7600 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 5.1 MHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | UDIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Eclipse Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |



















