Lenovo LOQ | 26ADR10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 7 | 8745HX | 32 (2x16GB) GB | SODIMM DDR5 | 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070
- TootjadLenovo
- Mudel: 91DF003YMW
- Saadavus: 5
-
2 131€
Lenovo LOQ | 26ADR10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 7 | 8745HX | 32 (2x16GB) GB | SODIMM DDR5 | 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070 | No Optical drive | No keyboard | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 548.00 mm |
| Gross weight | 14.2 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| I/O-pordid | Top Ports: 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), 1x headphone/microphone combo jack (3.5mm) Rear Ports: 4x USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0), 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x Ethernet (RJ-45), 1x headphone (3.5mm), 1x power connector |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Keretüüp | Tower |
| Ketta maht | 1000 GB |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälu taktsagedus | 5200 MHz |
| Net weight | 11.50 kg |
| Optilise seadme tüüp | No Optical drive |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | LOQ |
| Producer product name | 26ADR10 |
| Protsessori mudel | 8745HX |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 7 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 (2x16GB) GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 2.7 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Luna Grey (Front Bezel), Eclipse Black (Chassis) |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |
Sildid: lenovo loq 26adr10 desktop tower amd ryzen 7 8745hx 32 2x16gb gb sodimm ddr5 1000 gb nvidia geforce rtx 5070, 91df003ymw, lenovo, lauaarvutid






















