Lenovo Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000-US Euro | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Bluetooth | U
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X31S04848
- Saadavus: 5
-
61€
Lenovo Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000-US Euro | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Bluetooth | US Euro | Eclipse Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 519.00 mm |
| Gross height (mm) | 44.00 mm |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US Euro |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 261 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Multi-Mode Pro Combo Keyboard and Mouse 6000-US Euro |
| Skrolli tüüp | 4-way scrolling (Up, Down, Left, Right) |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Toote värv | Eclipse Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





