Lenovo NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCIe 5.0 x 8
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X61U02753
- Saadavus: 2
-
564€
Lenovo NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCIe 5.0 x 8
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Graafikaadapteri mälutüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5060 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross weight | 0.421 kg |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCIe 5.0 x 8 |
| Net weight | 0.32 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 160 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.101 kg |
| Volume (m3) | 0.005386875 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

