Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo Keyboard and Mouse | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Blueto
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X31R64316
- Saadavus: 5
-
100€
Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo Keyboard and Mouse | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | Bluetooth | US English | Rechargeable professional | Grey
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Rechargeable professional |
| Gross depth (mm) | 538.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 0.89 kg |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klahvide tüüp | 8 buttons (Left/Right Click, DPI Button, Forward Button, Backward Button, Power Switch, Multi-Device Switch, Scroll-wheel with middle click and right/left-tilt) |
| Klaviatuuri paigutus | US English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 296 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 249.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Professional Wireless Rechargeable Combo Keyboard and Mouse |
| Skrolli tüüp | 4-Way scrolling (up, down, left, right) |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





