Lenovo Professional Wireless Rechargeable Keyboard and Mouse Combo AI - Lithuanian | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X31R64354
- Saadavus: 5
-
99€
Lenovo Professional Wireless Rechargeable Keyboard and Mouse Combo AI - Lithuanian | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 538.00 mm |
| Gross height (mm) | 42.00 mm |
| Gross weight | 0.885 kg |
| Gross width (mm) | 129.00 mm |
| Net weight | 0.586 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 296 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250 g |
| Plastic (No PET) | 49 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.299 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo professional wireless rechargeable keyboard and mouse combo ai - lithuanian lenovo, 4x31r64354, lenovo, klaviatuurid

