Lenovo Silent Mouse 600 Dual-host Bluetooth 5.0 Optical Mouse 1 year(s) Iron Grey
- TootjadLenovo
- Mudel: GY50X88832
- Saadavus: 5
-
33€
Lenovo Silent Mouse 600 Dual-host Bluetooth 5.0 Optical Mouse 1 year(s) Iron Grey
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Connection type | Dual-host Bluetooth 5.0 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 1 year(s) |
| Gross depth (mm) | 138 mm |
| Gross depth master carton | 275 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross height master carton | 155 mm |
| Gross weight | 0.125 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross width master carton | 240 mm |
| Kaal | 61 g |
| Kerimissuund | Up, down |
| Key life span | 3 million click Scroll button - 100000 clicks |
| Net weight | 0.045 kg |
| Net weight master carton | 1.25 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Package content | Lenovo 600 Bluetooth Silent Mouse 1 x AA battery |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 1680 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Producer product family | Silent Mouse |
| Producer product name | 600 |
| Seadme tüüp | Optical Mouse |
| Sensor DPI | 800/1600/2400 DPI |
| Sensors | Blue Optical Sensor |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.102 kg |
| Toetatud akude arv | 1 x AA battery |
| Toote värv | Iron Grey |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.0004416 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo silent mouse 600 dual-host bluetooth 50 optical mouse 1 years iron grey, gy50x88832, lenovo, hiired







