Lenovo Silent Mouse | Yoga | Wireless | Bluetooth | Tidal Teal
- TootjadLenovo
- Mudel: GY51S61916
- Saadavus: 5
-
25€
Lenovo Silent Mouse | Yoga | Wireless | Bluetooth | Tidal Teal
| All | |
| Connection type | Bluetooth |
| DPI | Up to 4000 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 79.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Kerimine | 2-way scroll wheel (up/down) |
| Key life span | 5 million |
| Net weight | 0.09 kg |
| Number of buttons | 8 NULL |
| Operating system | Windows 10, Windows 11 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3059 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Silent Mouse |
| Producer product name | Yoga |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | IR Optical |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Toote värv | Tidal Teal |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo silent mouse yoga wireless bluetooth tidal teal, gy51s61916, lenovo, hiired





