Lenovo Tab (without power adapter) | TB311FU | 10.1 " | Luna Grey | IPS | 1920 x 1200 pixels | MediaTek | Helio G85 | 4 GB | Sol
- TootjadLenovo
- Mudel: ZAEH0028SE
- Saadavus: 5
-
184€
Lenovo Tab (without power adapter) | TB311FU | 10.1 " | Luna Grey | IPS | 1920 x 1200 pixels | MediaTek | Helio G85 | 4 GB | Soldered LPDDR4x | 64 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.3 | Android | 14 | Warranty 24 month(s)
| All | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| 5G | No |
| Aku mahutavus | 5100 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 10.1 " |
| Ekraani tehnoloogia | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 166.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Maksimaalne mälukaardi suurus | 1000 GB |
| Net weight | 0.47 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1460 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Tab (without power adapter) |
| Producer product name | TB311FU |
| Protsessori mudel | Helio G85 |
| Protsessori perekond | MediaTek |
| Puutetehnoloogia | In-cell, 10-point Multi-touch |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR4x |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Clear Case |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSD |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ac |
Sildid: lenovo tab without power adapter tb311fu 101 luna grey ips 1920 x 1200 pixels mediatek helio g85 4 gb sol, zaeh0028se, lenovo, tahvelarvutid

















