Lenovo ThinkPad Essential Mouse Wireless, Black, Wireless connection, Optical, No, Yes
- TootjadLenovo
- Mudel: 4X30M56887
- Saadavus: 5
-
23€
Lenovo ThinkPad Essential Mouse Wireless, Black, Wireless connection, Optical, No, Yes
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Brutokaal | 0.241 kg |
| Embeeded battery | No |
| Ergonoomiline disain | Ambidextrous design for both left and right hand comfort |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Kaal | 60 g |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 133.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Producer product name | ThinkPad Essential Mouse |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Optical |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkpad essential mouse wireless, black, wireless connection, optical, no, yes, 4x30m56887, lenovo, hiired

