Lenovo Thinkpad T16 Gen 4 16 WUXGA AMD Ryzen AI 5 PRO 340/32GB/512GB/AMD Radeon 840M/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Black/FP/LTE U
- TootjadLenovo
- Mudel: 21QN004EMX
- Saadavus: 5
-
1 917€
Lenovo Thinkpad T16 Gen 4 16 WUXGA AMD Ryzen AI 5 PRO 340/32GB/512GB/AMD Radeon 840M/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Black/FP/LTE Upgradable/SC | Lenovo
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 359.70 mm |
| Gross height (mm) | 18.14 mm |
| Gross weight | 2.34 kg |
| Gross width (mm) | 250.80 mm |
| Net weight | 1.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 427 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkpad t16 gen 4 16 wuxga amd ryzen ai 5 pro 34032gb512gbamd radeon 840mwin11 pronordic backlit kbdblackfplte u, 21qn004emx, lenovo, sulearvutid















