Lenovo ThinkPad X9-15p G1 Intel | Grey | 15.3 " | OLED | 2.8K | 2880 x 1800 pixels | Anti-reflection | Intel Core Ultra X7 | 358
- TootjadLenovo
- Mudel: 21VV003BMH
- Saadavus: 2
-
4 098€
Lenovo ThinkPad X9-15p G1 Intel | Grey | 15.3 " | OLED | 2.8K | 2880 x 1800 pixels | Anti-reflection | Intel Core Ultra X7 | 358H | 64 GB | Soldered LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 GB | Intel Arc B390 GPU | Windows 11 Pro | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.3 " |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-reflection |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc B390 GPU |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 14 mm |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Gross width (mm) | 221 mm |
| HD tüüp | 2.8K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 9600 MHz |
| Muud funktsioonid | 1x USB-A (USB 10Gbps), Always On 3x Thunderbolt 4, with USB PD 15-100W and DisplayPort 2.1 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader |
| Net weight | 1.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 588 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkPad |
| Producer product name | X9-15p G1 Intel |
| Protsessori mudel | 358H |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra X7 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | Soldered LPDDR5X |
| Sõrmejäljelugeja | Yes, Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00097461 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |

























