Lenovo ThinkVision P24q-40 23.8 2560x1440/HDMI/USB-C/3Y Warranty | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 64B2GAT1EU
- Saadavus: 5
-
309€
Lenovo ThinkVision P24q-40 23.8 2560x1440/HDMI/USB-C/3Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 693.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 9.20 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 6.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 2.80 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo thinkvision p24q-40 238 2560x1440hdmiusb-c3y warranty lenovo, 64b2gat1eu, lenovo, monitorid









