Lenovo | Wireless Mouse | 530 | Wireless mouse | Wireless | 2.4 GHz Wireless via Nano USB | Graphite
- TootjadLenovo
- Mudel: GY50Z49089
- Saadavus: 5
-
20€
Lenovo | Wireless Mouse | 530 | Wireless mouse | Wireless | 2.4 GHz Wireless via Nano USB | Graphite
| All | |
| Buttons durability | Left/rigt button - up to 8000000 clicks Scroll click - up to 100000 clicks |
| Connection type | 2.4 GHz Wireless via Nano USB |
| Embeeded battery | No |
| Ergonoomiline disain | Ambidextrous design |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 to 40 C |
| Kerimine | Scroll wheel |
| Kerimissuund | Up/down |
| Kõrgus (maksimaalne) | 37 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1774 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 57 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Wireless Mouse |
| Producer product name | 530 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Toiteallika tüüp | 1 AA battery |
| Toote värv | Graphite |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Wireless mouse |
| Volume (m3) | 0.001584 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo wireless mouse 530 wireless mouse wireless 24 ghz wireless via nano usb graphite, gy50z49089, lenovo, hiired




