Lenovo 700 Modern Multi-Device Wireless Combo-US English | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | US English | Blu
- TootjadLenovo
- Mudel: GX31S04959
- Saadavus: 1
-
64€
Lenovo 700 Modern Multi-Device Wireless Combo-US English | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Mouse included | US English | Bluetooth | Luna Grey
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 562.00 mm |
| Gross height (mm) | 54 mm |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 401 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 458.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | 700 Modern Multi-Device Wireless Combo-US English |
| Skrolli tüüp | 2-way scrolling (Up, Down) |
| Tare weight (kg) | 0.46 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.00424872 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo 700 modern multi-device wireless combo-us english keyboard and mouse set wireless mouse included us english blu, gx31s04959, lenovo, klaviatuurid


