Lenovo 700 Modern Multi-Device Wireless Keyboard-US English | Keyboard | Wireless | Bluetooth | US English | Luna Grey
- TootjadLenovo
- Mudel: GY41S04860
- Saadavus: 5
-
45€
Lenovo 700 Modern Multi-Device Wireless Keyboard-US English | Keyboard | Wireless | Bluetooth | US English | Luna Grey
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 511.00 mm |
| Gross height (mm) | 42 mm |
| Gross weight | 0.74 kg |
| Gross width (mm) | 144 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.43 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 550 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 312.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | 700 Modern Multi-Device Wireless Keyboard-US English |
| Tare weight (kg) | 0.31 kg |
| Tehnilised omadused | Reliable 2.4GHz Lenovo Pro Unified USB Receiver, Dual Bluetooth 5.3. Comfortable all-day-use with a skin-friendly surface and soft side material. 95% post-consumer recycled plastic materials including 20% reclaimed from Lenovo own products. Customization |
| Toote värv | Luna Grey |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Volume (m3) | 0.003090528 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





