Lenovo 800 Self-Charging Bluetooth Keyboard-US English | Keyboard | Bluetooth | US English | White
- TootjadLenovo
- Mudel: GY41R69583
- Saadavus: 4
-
76€
Lenovo 800 Self-Charging Bluetooth Keyboard-US English | Keyboard | Bluetooth | US English | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 443.00 mm |
| Gross height (mm) | 33.00 mm |
| Gross weight | 0.83 kg |
| Gross width (mm) | 169.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US English |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Net weight | 0.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 699 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 196.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | 800 Self-Charging Bluetooth Keyboard-US English |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tehnilised omadused | Bluetooth 5.1, multi-device support, up to 3 devices connection. Support Microsoft swift pairing. Energy Source: Energy harvesting is achieved by collecting ambient light. Uses fast charging super capacitors (SuperCap) to store light energy. A reserved US |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Bluetooth |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


















