Lexar Flash drive JumpDrive V100 64 GB, USB 3.0, Grey
- TootjadLexar
- Mudel: LJDV100-64GABGY
- Saadavus: 2
-
17€
Lexar Flash drive JumpDrive V100 64 GB, USB 3.0, Grey
| All | |
| Brutokaal | 0.037 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | With Protective Cap Backwards compatible with USB 2.0 devices Plug-and-Play Compatible |
| Garantii | 2 year(s) |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 to 70 C |
| Kaal | 8 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 C to 60 C |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 64 GB |
| Netokaal | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer product family | Flash drive |
| Producer product name | JumpDrive V100 |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Toote värv | Grey |
| Ühilduvus | PC and Mac systems |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexar flash drive jumpdrive v100 64 gb, usb 30, grey, ljdv100-64gabgy, lexar, usb malupulgad


